Gordion Hotel
Onbirinci Yılını Kutluyor!

Gordion Hotel 11 yıldır sizlerle birlikte olmaktan, sizlerin hizmetinde olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyor.Bizi takip edin:

Hakkımızda

NORTH PRIME ŞİRKETLER GRUBU, YENİ YÖNETİM, YENİ VİZYON

Gordion Otel 2020 yılında NORTH PRIME ŞİRKETLER GRUBU bünyesine katıldı ve yeni bir yönetim ve anlayışla, ruhu korunarak, tepeden tırnağa yenilendi.

OTELİMİZ

Otelimizin kapısından girdiğiniz an, şık ve huzurlu bir mekana ayak basarsınız. Vakko’nun uluslararası ödüller kazanmış kumaşları, birinci sınıf Türk ve İtalyan mermerleri, el yapımı zarif ahşap mobilyalar, 17.ve 18. Yüzyıllardan kalmış Türkiye ile ilgili orijinal gravürler, Kapalıçarşı ustalarının el yapımı döküm pirinçleri, deri Chesterfield’lar, kısacası, neredeyse küçük bir saray atmosferi sizleri karşılar.

ŞEHRİN TAM KALBİNDE

Gordion, Ankara’nın en şık ve popüler caddesi Tunalı Hilmi’yle Büklüm Caddesi’nin kesiştiği yerdedir. Tüm bakanlıklar, resmi kuruluşlar, büyükelçilikler, iş merkezleri, otelimizden birkaç dakika uzaklıktadır. Otelimizden dışarı çıktığınız anda popüler kafeler, restoranlar, marka mağazalar, ilginç ürünlerin satıldığı pasajlar, büyük kitapçılarla dolu Tunalı Hilmi Caddesi’ndesiniz.

YENİ MARKALAR

Otelimizin bünyesinde artık yeni ve popüler markalar, yeni ve çok şık bir balık lokantası, bir denizci PUB’ı ve şirin bir kahve kruvasan, yeni ve Gordion Otel deneyimine büyük katkılar sunmaya başladılar.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterilen alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirip, ulusal ve uluslar arası alanlarda verimli çalışıp ekonomiye yön veren aktörlerden olmak.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde, sektörlerde her zaman daha üst konumlara yükselmek.

GRUP ŞİRKETLER

FİNANS

  • NORTHPIME INSURANCE LTD.
  • NORTHPRIME YATIRIM LTD.

HİZMET

  • EUROCITY RENT A CAR
  • EUROCİTY ASİST

TURİZM

  • GORDİON HOTEL

ENERJİ

  • ROMPETROLSTATİON

İŞTİRAKLER

  • TAWASUL INSURANCE SERVİCE / ABU DHABİ
  • EUROCİTY INSURANCE

Hızlı, etkili ve kusursuz çözümler sunan NORTHPRIME GROUP hizmetleri ile şirketlerimizin imajının güçlenmesini ve müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayan anahtar unsurlardan biridir.

Sunum