HAKKIMIZDA

Gordion Hotel, 18 yıl önce, 2003’ün güneşli bir Mart günü kapılarını açtığından bu yana, Ankara’nın en güzel ve en sevilen otellerinden biri... Şehrin tam merkezindeki konumu, mimarisindeki ve dekorasyonundaki ince zevk, atmosferindeki huzur, güleryüzlü personeli ve sunduğu konforla, Ankara’daki, eviniz olmaya 2003’den bu yana devam ediyor

NORTH PRIME ŞİRKETLER GRUBU, YENİ YÖNETİM, YENİ VİZYON
Gordion Otel 2020 yılında NORTH PRIME ŞİRKETLER GRUBU bünyesine katıldı ve yeni bir yönetim ve anlayışla, ruhu korunarak, tepeden tırnağa yenilendi.

OTELİMİZ

Otelimizin kapısından girdiğiniz an, şık ve huzurlu bir mekana ayak basarsınız. Vakko’nun uluslararası ödüller kazanmış kumaşları, birinci sınıf Türk ve İtalyan mermerleri, el yapımı zarif ahşap mobilyalar, 17.ve 18. Yüzyıllardan kalmış Türkiye ile ilgili orijinal gravürler, Kapalıçarşı ustalarının el yapımı döküm pirinçleri, deri Chesterfield’lar, kısacası, neredeyse küçük bir saray atmosferi sizleri karşılar.

ŞEHRİN TAM KALBİNDE
Gordion, Ankara’nın en şık ve popüler caddesi Tunalı Hilmi’yle Büklüm Caddesi’nin kesiştiği yerdedir. Tüm bakanlıklar, resmi kuruluşlar, büyükelçilikler, iş merkezleri, otelimizden birkaç dakika uzaklıktadır. Otelimizden dışarı çıktığınız anda popüler kafeler, restoranlar, marka mağazalar, ilginç ürünlerin satıldığı pasajlar, büyük kitapçılarla dolu Tunalı Hilmi Caddesi’ndesiniz.

GRUP ŞİRKETLERİ

TURIZM

GORDİON HOTEL

FINANS

NORTHPIME INSURANCE LTD.

FINANS

NORTHPRIME YATIRIM LTD.

İŞTİRAKLER

UNION

HIZMET

EUROCITY RENT A CAR

HIZMET

EUROCİTY ASİST

ENERJI

ROMPETROLSTATİON

İŞTİRAKLER

TAWASUL INSURANCE SERVİCE
ABU DHABİ

BİZİ TAKİP EDİN